Projektowanie

Stwórz swój wymarzony projekt od A do Z

Dowiedz się więcej

Samodzielny montaż z produktami od SENEGIS

Lubisz robić rzeczy po swojemu? W Senegis doskonale to rozumiemy! Dlatego dla klientów chcących wykonać montaż lub instalacje we własnym zakresie przygotowaliśmy ofertę specjalną — możliwość zakupu naszych produktów do samodzielnego montażu. W ramach oferty znajdziesz u nas folie i maty grzewcze oraz instalacje fotowoltaiczne.

ekonomia w ogrzewaniu

Jeden produkt – wiele możliwości

Wybierając folię i matę grzewczą od SENEGIS, otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne w postaci dokładnej instrukcji, jak krok po kroku zainstalować produkt. Dzięki temu możesz mieć pewność, że montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Decydując się na zakup paneli słonecznych i falownika, otrzymasz szczegółową wizualizację tego, jak fotowoltaika będzie prezentować się w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki temu zyskasz realny podgląd na inwestycję jeszcze przed rozpoczęciem prac montażowych.

wysoka jakość folii.

SENEGIS — producent wysokiej jakości folii i mat grzewczych

Senegis to sprawdzony producent i dystrybutor nowoczesnych rozwiązań grzewczych i prądotwórczych. W ramach usługi projektowania oferujemy produkty wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w montażu. Dodatkowo zyskasz:

  • towar prosto od producenta,
  • dokładne instrukcje oraz specyfikacje,
  • pełne wsparcie od pracowników Senegis.

Więcej o naszej firmie

Szukasz rozwiązań grzewczych
do samodzielnego montażu?

Skontaktuj się z nami!

pomoc w montażu