O nas

Senegis to firma z dwunastoletnim
doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań energetycznych

Dowiedz się więcej

SENEGIS — energetyczne rozwiązania przyszłości

Senegis — dawniej MEGSS — zostało założone w 2012 roku i od początku swojego istnienia pomaga we wdrażaniu nowoczesnych metod ogrzewania oraz pozyskiwania energii elektrycznej. W wyniku wieloletniej działalności udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku, ale co najważniejsze — zdobyć zaufanie naszych klientów.

Ciepło z mat grzewczych

SENEGIS to:

  • serwis

    10000 zrealizowanych zleceń

  • kontakt

    Setki zadowolonych klientów w Polsce i za granicą

  • ciepło w domu

    Dziesiątki zainstalowanych ekologicznych systemów grzewczych i energetycznych

W ostatnich pięciu latach poszerzyliśmy swoją ofertę o technologie energetyczne z odnawialnych źródeł energii (OZE). Dzięki temu dostarczamy naszym klientom nowoczesne sposoby ogrzewania. W ofercie Senegis można znaleźć urządzenia oraz technologię grzewcze, które prowadzą do uzyskania samowystarczalności energetycznej.

DNA SENEGIS

W naszej firmie wyznajemy zestaw wartości, który każdego dnia pomaga nam lepiej zrozumieć potrzeby klientów, jak i dynamicznie zmieniającego się rynku. Nasze DNA to:

ogrzewana podłoga folią grzewczą

Misja — bezpieczeństwo w zmieniającym się świecie

Świat się dynamicznie zmienia. Wymaga od nas coraz bardziej świadomych i odpowiedzialnych wyborów. Decyzji, które będą jednocześnie dobre dla nas, jak i dla środowiska. Dlatego Senegis za swoją misję wyznaczyło dostarczanie rozwiązań energetycznych, które zapewnią bezpieczną przyszłość nam oraz naszemu środowisku.

fotowoltaika montaż

Wizja — dostępność drogą do zmiany

Wizją naszej firmy, jest przede wszystkim poszerzanie dostępności swoich produktów, aby jak najwięcej osób zdecydowało się przejść na ekologiczne źródła energii. Dzięki temu przyczynimy się do zapewnienia bezpiecznej i zdrowej przyszłości energetycznej.

Poznaj nas bliżej!

Skontaktuj się z naszymi konsultantami
i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Bezpłatna konsultacja